ZlonínNET.cz

Novinky

1.11.2023 - Spuštění nového webu do ostrého provozu.

Telefon

ZlonínNET nabízí svým zákazníkům hlasovou službu volání z domácí linky, ale i připojení firemních pobočkových ústředen.

Díky vlastnictví Centrex službě na velké IP telefonní ústředně můžeme připojit tisíce linek domacích i firemních a zajistit jim kvalitní komunikaci v národním i mezinárodním provozu.

Domácí linka

Zákazníci z řad majitelů RD připojených k naší síti oceňují možnost mít doma telefonní linku s levným tarifem a schopnou komunikovat stejně jako běžná pevná linka od O2. Rozdíl je ale v tom, že na lince od ZlonínNETu neplatíte paušál. Pokud linkuk alespoň trochu používáte, takže provoláte alespoň 50 Kč za měsíc, není účtová žádný paušální poplatek. Linky osazujeme moderními telefonními přístroji Gigaset s bezdrátovým sluchátkem (DECT), které se může volně pohybovat po domě a neztrácí signál ani mezi jednotlivými poschodími domu.

Firemní komunikace

Firemní zákazníci mohou využít naší služby centrex, kdy jim firemní telefonní ústřednu zajišťuje naše velká IP telefonní ústředna. Jednotlivý zaměstnanci mají na stolech jen IP telefony a přes datovou síť komunikují s naší telefonní ústřednou. Zaměstnanci mohou být fizicky na několika lokalitách a přesto se volajícím jevit jako v jedné budově. Lze přepojovat, budovat skupiny poboček pro přijem hovorů, vytvořit call centra a jiné funkce, které nabízí drahé pobočkové telefonní ústředeny s drahým servisem.

Je tu ale možnost připoji i firemní pobočkovou telefonní ústřednu přes SIP trunk a bez výměny vlastního HW využívat naše levné tarify na volání a nemuset platit za okruhy pro ISDN linky. 

Copyright © 2023. All Rights Reserved.