ZlonínNET.cz

Novinky

1.11.2023 - Spuštění nového webu do ostrého provozu.

IPTV

Služba IPTV (příjem TV signálu prostřednictvím IP protokolu a využívajícím přípojku pro připojení k internetu).

ZlonínNET spolupracuje se dvěma poskytovateli IPTV platforem - Lepší TV a Sledování TV. Obě platformy byly vybrány na základě delšího testování kompatibility s příjmem streamů prostřednictvím bezdrítové přístupové sítě. Oba poskytovatelé nabízí velmi kvalitní službu, která je odolna na proměnlivé zpoždění (tzv. jitter) a sledování TV pořadů není rušeno výpadky nebo ztrátou kvality snižováním rozlišení.

Obě platformy nabízí základní programovou nabídku všech celoplošně šířených TV stanic v ČR a většiny stanic ze Slovenska. Součástí balíčku je také zpětné sledování 7 dní po datu vysílání (Lepší TV nabízí u vybraných stanic i delší dobu zpětného sledování). Vybrané pořady je možné si zaznamenat a podívaz se na ně až 6 měsíců zpětně. Na obou platformách je k dispozici přehledný programový průvodce a také filmotéka s možností vyhledávat podle různých parametrů.

V čem se platformy liší, je počet programových balíčků. Lepší TV jde cestou vložit co nejvíce TV stanic do základního balíčku, takže je lze rozšířit jen o pár tématicky zaměřených TV stanic. U platformy Sledování TV je možné si vybírat více a také tu jsou na výběr známé prémiové TV stanice, které si lidé oblíbili na satelitních platformách (např. na Skylinku).

V každém případě je pořízení IPTV dnes již levnější než příjem z družice. Pokud již zákazník disponuje SMART televizorem, stačí si jen stahnout aplikaci Lepší TV nebo Sledování TV a objednat si u nás tuto službu. Není nutné pořizování speciální antény a její připojení do rozvodu STA.

IPTV si lze vzít sebou i na cesty. Pokud jedete třeba na dovolenou a nechcete se připravit o zábavu u své oblíbené TV stanice, stačí mít na dovolné alespoň mobilní datové připojení a i na svém chytrém telefonu rozeběhnete české TV stanice přes aplikace Lepší TV nebo Sledování TV.Copyright © 2023. All Rights Reserved.