ZlonínNET.cz

Novinky

1.11.2023 - Spuštění nového webu do ostrého provozu.

EZS - elektronické zabezpečovací systémy

Firma ZlonínNET je certifikovaným montážním patrnerem oblíbeného výrobce elektronických zabezpečovacích systémů v ČR - firmy Jablotron.

Výrobky této jablonecké firmy má ve svých domácnostech obchodech, kancelářích, nebo výrobních halách nainstalováno mnoho firem či fyzických osob v ČR a nutno dodat, že k jejich velké spokojenosti.

ZlonínNET Vám nabízí kompletní sortiment služeb při pořízení EZS Jablotron. Připravíme návrh systému, zajistíme cenovou nabídku, systém kompletně nainstalujeme a budeme nad ním držet záruční i pozáruční servis.

A co Vám aktuální zabezpečovací systém od Jablotronu nabízí?

Samozřejmě ochranu nemovitosti pomocí plášťové ochrany (okna a dveře) a pomocí pohybových čidel umístěných uvnitř. Jablotron je ale schopen chránit nejen před nechtěnou návštěvou, ale také před přírodními živly jako jsou oheň, voda nebo oxid uhelnatý.

Všechny periferie jsou s ústřednou spojeny buď přes drátovou sériovou sběrnici, nebo pomocí radiového signálu s překvapivě velkým dosahem. Instalaci systému tak lze provádet jak v novostavbách, kde se mohou jednoduše natahovat kabely pro drátovou sběrnici, tak i v budovách, kde se již bydlí a sekání žlabů pro kamely nepřichází v úvahu.

A protože Jablotron nechce zůstat jen u ochrany, nabízí také přesah do ovládání chytré domácnosti. Díky ovládacím relé můžete přes ústřednu Jablotronu otevírat vrata, rozsvěcet příjezdové cesty, zavlažovat, zatahovat žaluzie, ovládat teplotu v různých místnostech atd.

Vše lze ovládat přes přehlednou aplikaci pro mobilní telefony. Jablotron se tak stává takovým majordomem, který vždy ví, co se doma děje.


Copyright © 2023. All Rights Reserved.